Kontakt O Nas
Witaj na oficjalnej stronie MGOK!
Mamy nadzieje, że informacje w niej zawarte przybliżą Państwu naszą działalność i zachęcą do korzystania z naszych propozycji aktywnego spędzania czasu wolnego. Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Płotach istnieje od 1959 roku. Jest placówką upowszechniania kultury, której celem jest pozyskanie i przygotowanie środowiska do aktywnego uczestnictwa w kulturze oraz współtworzenie jej wartości. Dyrektorem placówki jest Pani mgr Anna Buchholc.

 

Regulaminy XVIII Edycji Imprezy Ekologicznej Eko- Mix 201112-05-11
Regulaminy XVIII Edycji Imprezy Ekologicznej Eko- Mix 2011
Regulaminy XVIII Edycji imprezy ekologicznej Eko- Mix 201112-05-11
Regulaminy XVIII Edycji Imprezy Ekologicznej Eko- Mix 2011

Konstytucja 3 Maja05-05-11
We wtorek 3 maja jak zwykle w Płotach bardzo uroczyście przebiegły obchody 220 rocznicy uchwalenia drugiej na świecie i pierwszej w Europie nowoczesnej ustawie zasadniczej. Deprecjonowane w latach PRL-u od kwietnia 1990 r. Święto Konstytucji 3 Maja stało się jednym z bardzo uroczyście obchodzonych w Polsce świąt.
Rodzinny Festyn Majowy05-05-11
Występujący na początku maja tzw. długi weekend to już tradycyjnie rozpoczęcie sezonu imprez rekreacyjnych i wstęp do wakacyjno-letnich atrakcji. W poniedziałek 2 maja Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury W Płotach w Płotach zorganizował dla mieszkańców Majowy Festyn Rodzinny na terenie Parku Miejskiego.
Wyniki Konkursu Wielkanocnego29-04-11

Kat. Przedszkole

I miejsce- Aleksandra Cieluk- Przedszkole Miejskie w Płotach

II miejsce- Oliwier Bakalarski- Przedszkole Miejskie w Płotach

III miejsce- Oliwia Trościanko- Przedszkole Miejskie w Płotach

Wyróżnienie- Łukasz Klucznik- Przedszkole Miejskie w Płotach

 

Kat. Szkoła Podstawowa

I miejsce- Marcelina Puchala- Szkoła Podstawowa w Mechowie

II miejsce- Kamila Grzęda- Szkoła Podstawowa w Mechowie

 

Gminne Dyktando o tytuł Gminnego Mistrza Ortografii Płoty 201125-08-11
19 kwietnia 2011 r. w Miejsko- Gminnym Ośrodku Kultury w Płotach młodzi adepci znajomości ortografii i interpunkcji mogli spróbować swoich sił  w walce o tytuł „Gminnego Ortografa 2011”.

Tytuł Mistrza Ortografii 2011 w kategorii klas IV-VI zdobył Bartosz Ronkowski ze Szkoły Podstawowej w Wyszoborze. Wicemistrzem została  Magdalena Ciechanek, II Wicemistrzem Joanna Wesołek, IV miejsce egzekwo zajęli Paulina Kocik oraz Damian Konopacki uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 w Płotach.
I Wiosenny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Polonii Płoty12-04-11
W sobotę 9 kwietnia na Stadionie Miejskim w Płotach odbył się niezwykły turniej piłkarski. W szranki I Wiosennego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Polonii Płoty stanęły drużyny piłkarskie reprezentujące Ośrodek Monaru w Grabowie, Zakład Karny w Płotach oraz połączoną reprezentację OSP z Płotów i Natolewic.
 
I Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Anglojęzycznej29-03-11

We wtorek 22 marca w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Płotach odbył się I Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Anglojęzycznej.


Organizatorem konkursu był Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Płotach a patronatem objęli Starosta Gryficki Kazimierz Sać i Burmistrz Płotów Marian Maliński. W czasach gdy język angielski stał się językiem międzynarodowym to na pewno bardzo ciekawa i pożyteczna impreza skierowana do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Bardzo atrakcyjne nagrody ufundowało starostwo powiatowe a wręczył je burmistrz Płotów Marian Maliński.

<<< wstecz 1 2 3 ... 28 29 30 ... 35 36 37 dalej >>>