Kontakt O Nas
Witaj na oficjalnej stronie MGOK!
Mamy nadzieje, że informacje w niej zawarte przybliżą Państwu naszą działalność i zachęcą do korzystania z naszych propozycji aktywnego spędzania czasu wolnego. Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Płotach istnieje od 1959 roku. Jest placówką upowszechniania kultury, której celem jest pozyskanie i przygotowanie środowiska do aktywnego uczestnictwa w kulturze oraz współtworzenie jej wartości. Dyrektorem placówki jest Pani mgr Anna Buchholc.

 

Dzień Kobiet 8 marca 2013 r.12-03-13

Tort od Burmistrza…

Miniony weekend w wielu miejscach upłynął pod znakiem świętowania Dnia Kobiet. Tak też było w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Płotach, gdzie dla Pań przygotowano kilka niespodzianek.

 

Recital Krystiana Majchrzaka- 8 marca 2013 r.05-03-13
Dzień Kobiet- 8 marca 2013 r.04-03-13
Konkurs Wielkanocny 201328-02-13
Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Płotach wraz z Apteką Rodzinną w Płotach ogłasza konkurs wielkanocny w trzech kategoriach wiekowych: przedszkole, klasy I-III Szkoły Podstawowej oraz klasy IV-VI Szkoły Podstawowej,
Zapraszamy do udziału w naszym przedsięwzięciu.
Regulaminy w zakładce konkursy.
Zapraszamy na zajęcia z Akademii Malucha12-02-13

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA

Akademii Malucha


Teatr Iluzji - 6 lutego 2013 r,11-02-13

6 lutego 2013 r. w Miejsko- Gminnym Ośrodku Kultury w Płotach odbył się spektakl teatralny oparty na sztuce iluzji adresowany do dzieci i młodzieży Gminy Płoty.

Wszyscy, którzy zgromadzili się w MGOK, byli świadkami niezwykłego widowiska Łukasza Podymskiego przy dużym współudziale ochotników z publiczności zachwycał wieloma magicznymi trikami. Iluzjonista potrafił świetnie nawiązać kontakt z dziećmi i młodzieżą zapraszając je do większości swoich popisów. Nie zabrakło sztuczek karcianych, znikających jak i również pojawiających się przedmiotów oraz przechodzenia przez szybę.

IV Edycja Święta Pieroga 01 lutego 2013 r. 06-02-13

Mało kto wie, że pierogi pochodzą z Chin. Do nas trafiły w XIII wieku dzięki dominikaninowi Jackowi Odrowążowi, który przywiózł je z kijowskiego klasztoru.

Ruskie, z kapustą i grzybami oraz na słodko - z twarogiem i truskawkami i z niespodzianką  - takich pierogów można było posmakować podczas IV Edycji Święta Pieroga w dniu 1 lutego w Miejsko- Gminnym Ośrodku Kultury w Płotach oraz w Świetlicy Wiejskiej w Słudwi. Święto pierogów to kulinarna integracja dzieci, rodziców i dziadków przy tworzeniu różnorodnych wariantów pierogowych specjałów.

      

IV Edycja Konkursu Fotograficznego Kobieta w obiektywie pod patronatem Burmistrza Płotów04-02-13

Regulamin Konkursu Fotograficznego

IV Edycja „Kobieta w obiektywie”- pn. „Baby, ach te baby…”

pod patronatem Burmistrza Płotów


<<< wstecz 1 2 3 ... 28 29 30 ... 48 49 50 dalej >>>