Kontakt O Nas
Witaj na oficjalnej stronie MGOK!
Mamy nadzieje, że informacje w niej zawarte przybliżą Państwu naszą działalność i zachęcą do korzystania z naszych propozycji aktywnego spędzania czasu wolnego. Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Płotach istnieje od 1959 roku. Jest placówką upowszechniania kultury, której celem jest pozyskanie i przygotowanie środowiska do aktywnego uczestnictwa w kulturze oraz współtworzenie jej wartości. Dyrektorem placówki jest Pani mgr Anna Buchholc.

 

Wizyta u strażaków.16-04-13

15 kwietnia 2013 r. dzieci uczęszczające na zajęcia Akademii Malucha odwiedziły OSP Płoty. Dzieci miały okazję poznać sprzęt, w jaki wyposażona jest jednostka oraz pracę i umiejętności strażaków. O tym wszystkim opowiadał jeden z rodziców, który na co dzień pracuje w Państwowej Straży Pożarnej w Gryficach- Łukasz Dąbrowski.  Dzieci dowiedziały się, którym samochodem strażacy jeżdżą do wypadków, a którym gaszą pożary. Obejrzały również wyposażenie pojazdów oraz znajdujące się w nich niezbędne do pracy urządzenie. Każde dziecko mogło przez chwilę poczuć się jak prawdziwy strażak, przymierzając strażacki hełm oraz siadając w kabinie wozu strażackiego. Wszystkie dzieci zgodnie przyznały, że zawód strażaka bardzo im się podoba i prawie wszyscy chłopcy chcieliby w przyszłości zostać właśnie strażakami. Na zakończenie wizyty dzieci otrzymały słodki upominki.

Teatr Art. Re 23 kwietnia 2013 r. godzina 16.0010-04-13
Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Płotach
 zaprasza dzieci na przedstawienie teatralne 
w wykonaniu aktorów Teatru Art. Re
z Krakowa

pt. "Skrzat Titelitury"
23 kwietnia (wtorek) 2013 godzina 16.00
  
II Rajd na Orientacje- Gra Miejska- pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Płoty 201310-04-13

MIEJSKO – GMINNY OŚRODEK KULTURY W PŁOTACH

Serdecznie zaprasza na

II Rodzinny Rajd

na Orientację pod Patronatem Burmistrza Płotów

1 maja 2013 r.

XX Jubileuszowa Edycja Festiwalu EKO- MIX 2013 r.04-04-13
W związku z organizacją XX Jubileuszowej Edycji Festiwalu Ekologicznego „Eko- Mix 2013”, zachęcamy do wzięcia udziału w konkursach dla dzieci     i młodzieży w różnych kategoriach wiekowych.Regulaminy w zakładce konkursy.

Akademia Malucha- wielkanoce pisanki 201331-03-13
Do  najbardziej popularnych ozdób wielkanocnych należą niewątpliwie pisanki (zarówno te tradycyjne, jak           i wykonane z innych materiałów), zajączki, pisklęta, koszyczki oraz wieńce wielkanocne – niezwykle popularne w wielu regionach. Takie dekoracje są doskonałym dodatkiem do wystroju mieszkania, a przede wszystkim świątecznego stołu. Można je wykonać przy użyciu rozmaitych materiałów i technik – liczy się jedynie nasza finezja i zdolności manualne.
 
Życzenia Świąteczne 201331-03-13

Z okazji Wielkanocy ślemy Wam
najlepsze wiosenne życzenia:
Niech Zmartwychwstały Chrystus
wspiera Was swymi łaskami
i da Wam moc pokonywania
codziennych trudności życia.

Życzą Dyrekcja i Pracownicy MGOK
Wyniki Gminnego Dyktanda Płoty 201326-03-13

28 lutego 2013 r. w Miejsko- Gminnym Ośrodku Kultury w Płotach odbyło się Gminne Dyktando o tytuł Mistrza Ortografii Gminy Płoty. Do pisania dyktanda przystąpiło 27 uczniów ze Szkół Podstawowych Gminy Płoty. Pierwsze miejsce, a tym samym tytuł Mistrza Ortografii wywalczyła Weronika Krata ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Płotach.

II miejsce zajęła Joanna Bujarowicz

III miejsce zajęła Marcelina Zielińska

Dzień Kobiet 8 marca 2013 r.12-03-13

Tort od Burmistrza…

Miniony weekend w wielu miejscach upłynął pod znakiem świętowania Dnia Kobiet. Tak też było w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Płotach, gdzie dla Pań przygotowano kilka niespodzianek.

 

<<< wstecz 1 2 3 ... 28 29 30 ... 49 50 51 dalej >>>