Kontakt O Nas
Witaj na oficjalnej stronie MGOK!
Mamy nadzieje, że informacje w niej zawarte przybliżą Państwu naszą działalność i zachęcą do korzystania z naszych propozycji aktywnego spędzania czasu wolnego. Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Płotach istnieje od 1959 roku. Jest placówką upowszechniania kultury, której celem jest pozyskanie i przygotowanie środowiska do aktywnego uczestnictwa w kulturze oraz współtworzenie jej wartości. Dyrektorem placówki jest Pani mgr Anna Buchholc.

 

Kożucha Kłamczucha12-01-12

Miejsko Gminny Ośrodek

Kultury w Płotach

oraz Teatrzyk Art.Re z Krakowa

zaprasza dzieci na spektakl

„Kozucha Kłamczucha”

19 stycznia 2012 r.

 godzina 16.00


Wycieczka do Szczecina10-01-12

MIEJSKO- GMINNY OŚRODEK

KULTURY  W  PŁOTACH

 

W RAMACH AKCJI

„Ferie 2012"

ORGANIZUJE WYJAZD DLA DZIECI

W WIEKU SZKOLNYM

Od I klasy szkoły podstawowej

do III klasy GIMNAZJUM

16 stycznia 2012 r.

Wyjazd do Planetarium i Eksperymentarium  EUREKA  w Szczecinie

XX Finał WOŚP w Płotach09-01-12

Tradycyjnie, w drugą niedzielę stycznia po raz kolejny zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Finał tej niezwykłej imprezy, otwierającej serca i kieszenie wszystkich Polaków. Wszystkim przyświecała ta sama idea- pomoc chorym dzieciom.

W tym roku sztab WOŚP w Płotach mieścił się w siedzibie Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury w Płotach, a szefem sztabu została Anna Buchholc- dyrektor MGOK  w Płotach.

Praca w sztabie rozpoczęła się już o godzinie 9.00,  w tym czasie wszyscy wolontariusze zaczęli kwestować, każdy w swoim rejonie. W międzyczasie w siedzibie sztabu grała głośna muzyka a młodzież doskonale bawiła się  śpiewając karaoke.

Gminny Konkurs Recytatorski23-01-12
Regulamin konkursu w zakładce konkursy.
Informacja Szkoły Tańca \\20-12-11

Informacja Szkoły Tańca „ISKRA”

Wyjątkowe zajęcia w grudniu

28 grudnia 2011 r. (środa)

16.00 GRUPA STARSZA (7-14 LAT)

Z GODZINY 17.15

16.45 GRUPA MŁODSZA (3-6 LAT)

Z GODZINY 16.30

17.30 LATINO DANCE DLA PAŃ

Z GODZINY 18.00

PLAN ZAJĘĆ NA STYCZEŃ

7 STYCZNIA 2012 R. (sobota)

14 STYCZNIA 2012 R. (sobota)

16 STYCZNIA 2012 R. (poniedziałek)

17 STYCZNIA 2012 R. (wtorek)

Wigilia Miejska w Płotach19-12-11

Po raz kolejny władze Płotów spotykały  się z mieszkańcami, aby wspólnie podzielić się opłatkiem, spróbować wigilijnych potraw i pośpiewać kolędy.

Miejska Wigilia stała się już tradycją na stałe wpisaną do kalendarza przedświątecznych imprez w Płotach. Od kilku lat na Placu Konstytucji przed Urzędem Miejskim pojawiły się stoły ze świątecznymi potrawami, a włodarze miasta podzielili się opłatkiem z mieszkańcami.

Nie inaczej było w tym roku. Specjalnie dla dzieci w tym roku pojawiło się dwóch gości. Jeden z nich żółty z beczułką miodu a to za sprawą rozstrzygnięcia konkursu na temat wiedzy o Kubusiu Puchatku i jego przyjaciołach, a także św. Mikołaj. Nie zabrakło również oprawy artystycznej, o którą zadbał Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Płotach. W programie wystąpił zespół z MGOK złożony z Panów z ZK Nowogard OZ Płoty z solistkami Mariką Niewiadomską i Patrycją Bilską, którego trenerami wokalnymi są Bogusława Krawiec i Krzysztof Gołębiowski, soliści Patrycja Bilska, Agata Kusowska, Krystian Majchrzak oraz zespół rockowy z MGOK pod kierunkiem Tomasza Zdrozisa. Pracownicy MGOK odpowiedzialni byli również za rozwieszenie afiszy, przygotowanie dekoracji i program artystyczny oraz przygotowali kiermasz bożonarodzeniowy. Oczywiście duże podziękowania kierujemy w stronę dyrektora ZK Nowogard i kierownika OZ Płoty za wsparcie i pomoc w organizacji wigilii.

Podczas wigilijnego spotkania nie mogło zabraknąć wspólnego kolędowania. Polskie, tradycyjne kolędy śpiewało całe miasto.


SZANOWNI MIESZKAŃCY15-12-11

Burmistrz Płotów oraz Przewodniczący Rady Miejskiej gorąco i serdecznie zaprasza na tradycyjne spotkanie wigilijne, które odbędzie się na placu przed Urzędem Miejskim w Płotach dnia 17   grudnia   2011r.   (tj.   sobota) o godz. 15.00

W programie m.in.:

- śpiewanie kolęd

- spotkanie dzieci z Mikołajem

- poczęstunek wszystkich uczestników wigilijnymi potrawami

- wręczenie nagród w I Gminnym Konkursie Wiedzy o Kubusiu Puchatku,  oraz w Konkursie Bożonarodzeniowym


XX Finał WOŚP13-12-11

Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Wybór tematu 20. Finału poprzedziliśmy konsultacjami z ogromną rzeszą lekarzy, którzy przez wszystkie minione lata współpracowali z nami, kiedy wspieraliśmy wiele różnych dziedzin medycyny dziecięcej. To niesamowite, jak wiele udało nam się zmienić na lepsze w standardach opieki nad dziećmi w polskich szpitalach. Niektóre problemy, takie jak chociażby retinopatia wcześniaka, udało nam się wyeliminować w 100%.


<<< wstecz 1 2 3 ... 28 29 30 ... 40 41 42 dalej >>>